LAMPA WISZĄCA RONDO NERO 36W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niespotykana, oryginalna stylistyka lampy Rondo 354 skutecznie odmieni każde nowoczesne wnętrze, sprawiając że będzie ono bardziej stylowe i nietuzinkowe. Lampa z powodzeniem sprawdzi się w salonie, kuchni oraz jadalni.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne.
Dane techniczne
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2520lm |
| MOC | 36W LED |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14.61kg |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 760 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 220 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 3 |
| WAGA NETTO | 1.88kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 72 |
| RODZINA LAMP | RONDO |
| WAGA BRUTTO | 2.45kg |
