LAMPA WISZĄCA RING 60W LED + PILOT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa jest połączeniem uniwersalnych kolorów i ponadczasowego stylu. Kształt przypominający pierścienie będzie idealnym uzupełnieniem wnętrz nowoczesnych. Sprawdzi się w kuchni, jadalni oraz salonie.
Produkt został wyprodukowany w Polsce i obejmuje go 2-letnia gwarancja producenta. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania z serwisu firmowego.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 4.5kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78191 + PCB78190 |
| WAGA BRUTTO | 5.78kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 2 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68.5 |
| RODZINA LAMP | RING |
| MOC | 60W LED |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4200lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 600 mm |
