LAMPA WISZĄCA RING 36W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa świetnie się prezentuje pojedynczo, może być też doskonałym uzupełnieniem aranżacji w której wykorzystano pozostałe lampy z kolekcji Ring. Kształt przypominający pierścienie jest klasyczny i uniwersalny, dzięki czemu sprawdzi się we wnętrzach klasycznych oraz nowoczesnych.
Produkty marki MiLAGRO objęte 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Dodatkowo po upływie okresu gwarancyjnego istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 3.6 kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78149 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 76 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 3 |
| MOC | 36W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| RODZINA LAMP | RING |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 200 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2520lm |
| WAGA NETTO | 3.2 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 750 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
