LAMPA WISZĄCA RING 36W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model Ring 066 ma kształt przypominający pierścień. Może być inspiracją do stworzenia oryginalnego wyglądu kuchni, jadalni, ale również do salonu. Lampa z powodzeniem uzupełni także aranżację, w której wykorzystano pozostałe lampy z kolekcji Ring.
Produkt obejmuje 24 -miesięczna gwarancja. W późniejszym okresie można skorzystać z profesjonalnego firmowego serwisu."
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 1 |
| MOC | 36W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68.5 |
| RODZINA LAMP | RING |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2520lm |
| WAGA NETTO | 2.46kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 4.12kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 40 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78190 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
