LAMPA WISZĄCA RING 24W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prezentowana lampa sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu. Jej kształt przypominający pierścień, może zarówno być inspiracją do stworzenia oryginalnego wyglądu kuchni, jadalni, ale również do salonu. Lampa Ring 405 może być również uzupełnieniem aranżacji, w której skład wchodzą pozostałe lampy z kolekcji Ring.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 17mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1680lm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 1.58kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78189 |
| WAGA BRUTTO | 2.76kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 49 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 1 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 49 |
| RODZINA LAMP | RING |
| MOC | 24W LED |
