LAMPA WISZĄCA RING 12W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model Ring 404 charakteryzuje się przede wszystkim nowoczesnym, ale przy tym uniwersalnym designem. Unikalna forma opraw sprawia, że lampa z powodzeniem znajdzie zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu, dzięki czemu nabierze ono ponadczasowego charakteru.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu."
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.78kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78149 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| MOC | 12W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| RODZINA LAMP | RING |
| LICZBA RAMION | 1 |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 17mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 840lm |
| WAGA NETTO | 0.78kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | - |
