LAMPA WISZĄCA RAY 36W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa będzie świetnym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz. Może zostać zamontowana zarówno w salonie, jak i kuchni. Dzięki dużej jasności bez problemu oświetli nawet duże pomieszczenia.
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu."
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 100 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 36W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| RODZINA LAMP | RAY |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2520lm |
| WAGA NETTO | 2.29kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 920 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 2.91kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 13mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78141 |
