LAMPA WISZĄCA RAY 24W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wyróżnia się prostą, czarno-białą stylistyką. Idealnie pasuje do salonów, kuchni oraz jadalni. Jej współczesny charakter będzie świetnym dopełnieniem wnętrz wykończonych, np. w stylu skandynawskim.
Dodatkową zaletą lampy jest możliwość bezproblemowej wymiany modułu LED. Producent udziela na lampę 2-letniej gwarancji."
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 2.54kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68 |
| RODZINA LAMP | RAY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 24W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1680lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.75kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 620 mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 2.09kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78139 |
