LAMPA WISZĄCA PIXELS 48W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa charakteryzuje się współczesnym designem, który przypadnie do gustu miłośnikom elegancji w nowatorskim wydaniu. Charakterystyczne trzy zwisy w kształcie wiatraków otoczonych metalowym wykończeniem przyciągają wzrok i pozwalają nadać wnętrzom wyjątkowego charakteru. Ze względu na swoją funkcjonalność lampa wpasuje się odpowiednio do kuchni, jadalni, przestrzennych salonów, a nawet modnych restauracjach.
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją."
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 4.10 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 53 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WAGA BRUTTO | 4.60 kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5250 lm |
| MOC | 75W |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 700 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 230 mm |
