LAMPA WISZĄCA PIXELS 25W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wyróżnia się wyjątkowa stylistyką, która przypadnie do gustu miłośnikom elegancji w nowatorskim wydaniu. Niespotykany obudowa w kształcie wiatraka otoczony metalowym, białym wykończeniem przyciąga wzrok i pozwala nadać wnętrzom wyjątkowego charakteru. Produkt znajdzie zastosowanie w kuchniach, jadalniach, salonach, a nawet restauracjach. Model Pixels 194 może być dopełnieniem aranżacji w której wykorzystano pozostałe lampy z kolekcji.
Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 230 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 1.30 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WAGA BRUTTO | 1.60 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1750 lm |
| MOC | 25W |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 230 mm |
