LAMPA WISZĄCA PERLA BIANCO 42W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model z linii PERLA BIANCO to wyjątkowa lampa wisząca, która z pewnością będzie nie tylko źródłem światła, ale i efektownym elementem dekoracyjnym. Biały klosz o kształcie misy jest połączony z rozetą za pomocą metalowych linek, na które “napleciono” szklane kule o różnych wielkościach. Te będą pięknie odbijać światło.
Lampa objęta jest dwuletnim okresem gwarancji.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø600mm |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 600-1000 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2940 lm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WAGA NETTO | 1.4 kg |
| MARKA | Milagro |
| MOC | 42W |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| RODZINA LAMP | PERLA |
