LAMPA WISZĄCA PABLO 48W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pablo 231 jest idealną propozycją do wnętrz małych, jak i znacznie większych. Duża jasność światła, indywidualne dopasowanie odległości zawieszenia od sufitu oraz uniwersalny kolor sprawiają, że lampa znajdzie zastosowanie w salonach, sypialni, kuchni oraz jadalni. Z powodzeniem może być wykorzystana także w biurach i salach konferencyjnych. Do tego modelu, można też dobrać pozostałe lampy z kolekcji Pablo, tworząc spójną aranżację.
Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego. "
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 4.20 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 90 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| MOC | 48W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3360 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 720 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 3.90 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
