LAMPA WISZĄCA OWL 1XE14 LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model OWL 243 to oryginalna lampa wisząca, która świetnie sprawdzi się pokoju dziecięcym. Kulista oprawa w kształcie sowy siedzącej na gałęzi zachwyci małych miłośników zwierząt. Neutralne odcienie brązu i beżu będą się doskonale komponować z dodatkami utrzymanymi w podobnej tonacji. Lampę można zestawić z innymi modelami z kolekcji OWL.
Polski produkt OWL 243 został objęty 2 letnią gwarancją producenta.
"
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA NETTO | 0.41kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WAGA BRUTTO | 0.53kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 135 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| RODZINA LAMP | OWL |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 135mm |
| GWINT | E14 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.00kg |
