LAMPA WISZĄCA OVO 15W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Ovo 428 charakteryzuje się niespotykaną stylistyką przypominającą kroplę wody. Wyróżnia się minimalistycznym i eleganckim designem. Przypadnie go gustu użytkownikom ceniącym sobie zarówno nowoczesne, jak i klasyczne wzornictwo. Taka charakterystyka sprawia, że łatwiej ją dobrać do różnego rodzaju wnętrz. Ovo 428 będzie doskonałym dopełnieniem salonów, sypialni oraz jadalni.
Produkty marki MiLAGRO objęte 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Dodatkowo po upływie okresu gwarancyjnego istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 53 |
| RODZINA LAMP | OVO |
| LICZBA RAMION | 3 |
| MOC | 15W LED |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1050lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.85kg |
| WAGA NETTO | 2.04kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 2.26kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78305 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 6szt |
