LAMPA WISZĄCA ORION WHITE EXTERNO 53W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 2.2 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 67 cm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 3.4 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 67 cm |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 cm |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3710 lm |
| MOC | 53W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| LICZBA RAMION | 2 |
