LAMPA WISZĄCA ORION WHITE 99W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prosta, a zarazem oryginalna stylistyka lampy Orion 503 wyróżnia się trzema okrągłymi oprawami w białym matowym kolorze. Niezwykle estetyczna forma sprawia, że lampa będzie doskonałym uzupełnieniem stylowych, minimalistycznych wnętrz. Idealnie sprawdzi się jako część wystroju salonu, jadalni i pokoju gościnnego.
Lampy MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. W sprzedaży dostępne są także wymienne moduły LED w oparciu, o które wykonane zostały lampy.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 6930lm |
| WAGA NETTO | 3.18kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 800 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA BRUTTO | 5.78kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78501 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 800 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 87 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 3 |
| MOC | 99W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 87 |
| RODZINA LAMP | ORION |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
