LAMPA WISZĄCA ORION WHITE 22W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prezentowana oprawa zachwyca swą minimalistyczną, a zarazem estetyczną formą. Świetnie sprawdzi się w salonie oraz jadalni. Lampa może być dopełnieniem aranżacji w której wykorzystano pozostałe lampy z kolekcji.
Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 1 |
| MOC | 22W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| RODZINA LAMP | ORION |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1540lm |
| WAGA NETTO | 0.87kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA BRUTTO | 1.78kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78501 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13cm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
