LAMPA WISZĄCA ORION BLACK 53W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Do głównych zalet lampy Orion Black 508 zalicza się jej prosty i minimalistyczny design. Lampę tworzą dwa świecące okręgi, które nadają wnętrzu charakteru ponadczasowości. Produkt sprawdzi się jako oświetlenie salonu, pokoju gościnnego oraz jadalni.
Lampa objęta jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 2 |
| MOC | 53W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| RODZINA LAMP | ORION |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3710lm |
| WAGA NETTO | 1.70kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA BRUTTO | 3.50kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78501 |
