LAMPA WISZĄCA NIX BLACK 50W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czarne oprawy lampy NIX BLACK 518 wpasują się niemal w każdą przestrzeń. Nowoczesne pomieszczenia, w których dominują wyraziste barwy to miejsca, w których model ten sprawdzi się w stu procentach.
Produkty z serii NIX BLACK objęte zostały 2 letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3500lm |
| WAGA NETTO | 1.70kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA BRUTTO | 3.50kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78501 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 69 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 2 |
| MOC | 50W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 69 |
| RODZINA LAMP | NIX |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
