LAMPA WISZĄCA NIX BLACK 25W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NIX BLACK 517 to jedna z bardziej nowoczesnych, a jednocześnie uniwersalnych lamp sufitowych marki MiLAGRO. Dzięki klasycznej czerni obudowy i geometrycznym kształtom lampa dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach, w których dominuje minimalizm i geometryczne akcenty.
Produkt ten objęto 12-miesięczną gwarancją, w ramach której producent oferuje szeroki zakres pomocy.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 25W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| RODZINA LAMP | NIX |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1750lm |
| WAGA NETTO | 0.87kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA BRUTTO | 1.78kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78501 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
