LAMPA WISZĄCA NERO 80W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa NERO 082 to ciekawe rozwiązanie do pomieszczeń takich, jak salon, jadalnia czy sypialnia. Ramy będą doskonale wyglądały powieszone tuż nad stołem. Dzięki regulowanemu przewodowi model ten można ułożyć niemal dowolnie. Obie obudowy mogą znajdować się na tej samej wysokości, na zróżnicowanych wysokościach, a dodatkowo można je zawiesić pod kątem.
Lampy NERO 082 zostały objęte 2 - letnią gwarancja producenta."
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 5.96kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 615mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 7.246kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78157 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 615mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 2 |
| MOC | 80W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68.5 |
| RODZINA LAMP | NERO |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2240lm |
