LAMPA WISZĄCA NERO 32W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NERO 081 to propozycja do wielu domowych pomieszczeń. Doskonale spełni swoje zadanie zarówno w jadalni, jak i w salonie. Dopełni przestrzeń urządzoną w minimalistycznym, chłodnym stylu. Spójność wyposażenia zachowamy, jeśli powiesimy ją w białej sypialni lub w salonie z elementami surowego betonu.
Lampa posłuży przez długi czas. Producent objął ten model 2 - letnią gwarancją."
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 415 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 32W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| RODZINA LAMP | NERO |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2240lm |
| WAGA NETTO | 2.46kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 415 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 3.43kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78156 |
