LAMPA WISZĄCA NERO 140W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna lampa NERO 083 składa się z trzech kwadratowych opraw w kolorze czarno-białym. Będzie idealna dla tych, którzy chcą urozmaicić przestrzeń swojego domu. Obudowy o zróżnicowanej wielkości mogą być zamontowane na jednakowej wysokości, w formie kaskady czy piramidy lub pod kątem, krzyżując się. Lampy te będą świetnie wyglądały w dużym salonie.
2 - letnia gwarancja na model NERO 083 upoważnia użytkowników do korzystania z szerokiej gamy usług związanych z serwisem urządzenia oraz do zaczerpnięcia pomocy pogwarancyjnej po upływie tego czasu."
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 89 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 810 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 89 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 140W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| RODZINA LAMP | NERO |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 9800lm |
| WAGA NETTO | 9.51kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 810 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 12.41kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78304 |
