LAMPA WISZĄCA LUX BIANCO 3X6W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model LUX BIANCO 862 to niezwykle eleganckie źródło światła oraz efektowny dodatek, który dzięki błyszczącym kryształkom może stać się centralnym elementem wystroju wnętrz. Potrójna lampa wisząca pięknie prezentuje się na przykład w otoczeniu szarości czy też naturalnego drewna.
Lampa z linii LUX BIANCO to polski produkt, który objęto gwarancją producenta. Czas jej trwania wynosi 12 miesięcy.
Dane techniczne
| MOC | 18W |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 600-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 550 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1260lm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| KOLOR | BIAŁY |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | METAL + KRYSZTAŁ |
| MARKA | Milagro |
