LAMPA WISZĄCA LUX BIANCO 1X6W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca LUX BIANCO 861 wygląda niezwykle efektownie zawieszona na przykład nad stołem czy też wyspą kuchenną. Kryształki dodadzą blasku i elegancji każdemu wnętrzu, a biała, okrągła oprawa będzie świetnie korespondować z szarościami, czernią czy też z naturalnym drewnem.
Tę lampę wiszącą objęto rocznym okresem gwarancyjnym.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø150mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 600-1000 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 420lm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| MOC | 6W |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
