LAMPA WISZĄCA LOOP WHITE 20W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa z serii Loop White przyciąga uwagę swą nowoczesną, zarazem finezyjną formą. Oryginalnie zaprojektowany kształt lampy to okrąg opierający się na cienkiej belce. Produkt znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Może być też ciekawym dodatkiem w modnych restauracjach.
Produkty marki MiLAGRO objęte 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Dodatkowo po upływie okresu gwarancyjnego istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| MOC | 20W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1400 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 280 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA NETTO | 1.2 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 1.7 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| RODZINA LAMP | LOOP |
