LAMPA WISZĄCA LOOP BLACK 60W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Loop Black 523 składa się z trzech okręgów, opierających się na cienkiej belce. Oprawa jest doskonałą propozycją zarówno do salonów, jak i pokojów gościnnych i jadalni. Produkt świetnie prezentuje się pojedynczo, może stanowić także uzupełnienie spójnej aranżacji, w której skład wejdą pozostałe lampy z kolekcji Loop.
Producent lamp MiLAGRO udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| MOC | 60W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4200 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 800 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 3 |
| WAGA NETTO | 2.8 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 107 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 4 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| RODZINA LAMP | LOOP |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
