LAMPA WISZĄCA ICE 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jedną z największych zalet lampy Ice 321 jest jej nieskomplikowany design. Dzięki prostej formie i chromowanemu wykończeniu, lampę można z powodzeniem zastosować we wnętrzach wykończonych w dowolnej stylistyce. Produkt może także stanowić dopełnienie spójnej aranżacji, w skład której wchodzić będa pozostałe lampy z kolekcji Ice.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu."
Dane techniczne
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.2kg |
| WAGA NETTO | 0.48kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 0.6kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 280mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78305 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 1 |
| MOC | 5W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| RODZINA LAMP | ICE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 35mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
