LAMPA WISZĄCA ICE 25W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ice 323 to idealna propozycja do wnętrz zachowanych w nowoczesnej stylistyce. Lampę wyróżnia prosta i ponadczasowa forma, która przypadnie do gustu fanom nieskomplikowanych i funkcjonalnych rozwiązań. Dopełni mniejsze i większe wnętrza nadając im wyjątkowego blasku. Odnajdzie się zarówno w salonach, jadalniach oraz pokojach gościnnych.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu."
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1750lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 35mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 15.52kg |
| WAGA NETTO | 2.43kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 675 mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 2.90kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 280mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78305 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 65 |
| RODZINA LAMP | ICE |
| LICZBA RAMION | 5 |
| MOC | 25W LED |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
