LAMPA WISZĄCA GLOBE BLACK 50W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wisząca lampa Globe to oświetlenie, w którym styl jest na pierwszym miejscu. Niezwykle efektowna forma przypomina unoszącą się na wietrze wstążkę. Piękny kształt i wyjątkowe wzornictwo przyciągają uwagę, dzięki czemu lampa nie tylko pełni funkcję użytkową, ale również dekoracyjną. Wnętrza w ten sposób zyskują nowego wymiaru, indywidualnego charakteru i zmysłowości.
Producent lamp firma MiLAGRO udziela na lampę 2-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| RODZINA LAMP | WISZĄCE LED |
| MOC | 50W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3000lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 11mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 1.53kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78181 |
| WAGA BRUTTO | 2.82kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
