LAMPA WISZĄCA GIRO 30W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Giro z oprawami przypominającymi swoim kształtem dyski, idealnie trafia w gusta fanów współczesnych stylizacji. Białe klosze zamontowane na czarnej matowej belce, prezentują się ciekawie i atrakcyjnie wizualnie. Lampa sprawdzi się w salonie, jadalni oraz pokoju gościnnym.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 850 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 95 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 2.2 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WAGA BRUTTO | 3.2 kg |
| KOLOR | Czerwony |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| MOC | 30W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2100 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
