LAMPA WISZĄCA GIRO 20W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1400 lm |
| MOC | 20W |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 2 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 1.4 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 65 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WAGA BRUTTO | 2.2 kg |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
