LAMPA WISZĄCA FROZEN 60W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okrągła forma oprawy, wykończona kryształkami to efektowny detal i ciekawy dodatek do wnętrz zaprojektowanych w stylu glamour i nowoczesnym. Lampy łączą w sobie zarówno efektowne wzornictwo, jak i praktyczne rozwiązania. Można je dopasować do wnętrz niskich oraz wysokich. Sprawdzą się w salonach, jadalniach i pokojach gościnnych.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 24-miesięczną gwarancją.
Dane techniczne
| MOC | 60W |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 5 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 58 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WAGA BRUTTO | 5.2 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 58 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3600 lm |
