LAMPA WISZĄCA FLARE 40W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FLARE to stylowe lampy o nowoczesnym wyglądzie, które wykonano z metalu i akrylu w klasycznej, uniwersalnej czerni. Bez problemu dopasujesz je do dekoracji w swoim salonie czy jadalni.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2800lm |
| MOC | 40W |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 530mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 4 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA NETTO | 2.80kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WAGA BRUTTO | 3.20kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 58 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
