LAMPA WISZĄCA ELLIPSE 5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wyróżnia się nieszablonowym wyglądem i minimalizmem, dzięki czemu nada wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Jest połączeniem współczesnego wzornictwa, starannego wykonania oraz najlepszych materiałów. Może zostać z powodzeniem zastosowana zarówno w salonie, pokoju gościnnym, kuchni, ale również w restauracjach i gabinetach cechujących się nowoczesnym designem.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| MOC | 5W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 112 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 112 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA NETTO | 0.30 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 0.40 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| RODZINA LAMP | ELLIPSE |
