LAMPA WISZĄCA ELLIPSE 15W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Ellipse charakteryzuje się minimalizmem i niespotykanym designem. Ze względu na swój wyjątkowy styl, pozwala nadać wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Może zostać z powodzeniem zastosowana zarówno w salonie, pokoju gościnnym, jak i kuchni.
Lampa objęta jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| MOC | 15W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Metal + Akryl |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1050 lm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 470 mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 115 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 3 |
| WAGA NETTO | 1.20 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 1.40 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| RODZINA LAMP | ELLIPSE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
