LAMPA WISZĄCA DIXON 7W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tę minimalistyczną lampę DIXON 267 można wykorzystać w wielu pomieszczeniach. Dzięki białemu kolorowi obudowy doskonale wpasuje się w każdą przestrzeń. Szczególnie dobrze będzie się prezentowała w minimalistycznie urządzonych wnętrzach, w którym dominują geometryczne kształty. DIXON 267 można połączyć w zestaw składający się właściwie z dowolnej liczby opraw i źródeł światła. W zestawie składającym się przykładowo z trzech lamp może być zamontowana w kuchni nad blatem.
Producent lampy DIXON 267 daje na ten model 3 lata gwarancji oraz umożliwia skorzystanie z pomocy pogwarancyjnej."
Dane techniczne
| MOC | 7W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 490 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 0.50 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 0.60 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| RODZINA LAMP | DIXON |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
