LAMPA WISZĄCA DIXON 33W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa DIXON 269 składa się z pięciu źródeł światła zamkniętych w obudowie w kształcie kwadratów. Model sufitowy można z powodzeniem zawiesić nad stołem w jadalni lub salonie. Będzie także idealny do wnętrz biurowych. Dzięki białej obudowie idealnie wpisze się w każdą minimalistyczną przestrzeń.
Lampy objęte są 3 - letnią gwarancją producenta, w ramach której użytkownicy mogą liczyć na szereg usług."
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| MOC | 33W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2310 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 720mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 5 |
| WAGA NETTO | 2.50kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 2.80kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 78 |
| RODZINA LAMP | DIXON |
