LAMPA WISZĄCA DIXON 21W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DIXON 268 to lampa wisząca, przeznaczona do umieszczeniu przy suficie. Biała, geometryczna obudowa sprawia, że model ten doskonale sprawdzi się w nowocześnie urządzonym salonie, sypialni w stylu minimalistycznym, a także w biurze. Stopień ochrony IP20 pozwala na użytkowanie tego modelu wszędzie tam, gdzie lampa nie będzie narażona na działanie kurzu i wilgoci.
3-letnia gwarancja producenta świadczy o dobrej jakości urządzenia, a w razie potrzeby zapewnia możliwość skorzystania z szeregu usług."
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 720mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 3 |
| WAGA NETTO | 2.10kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 2.40kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 79 |
| RODZINA LAMP | DIXON |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900mm |
| MOC | 21W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1470 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
