LAMPA WISZĄCA CUBO 24W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa CUBO 447 występuje w kolorze białym, dzięki czemu jest uniwersalna i doskonale wpasuje się w każdą przestrzeń. Można zawiesić ją chociażby w salonie. Dobrze sprawdza się w minimalistycznych, surowych wnętrzach, które urządzono w nowoczesnym stylu. Nadaje się również do oświetlenia biura.
CUBO 447 jest objęta 2 - letnią gwarancja producenta. Właściciele tychże lamp mogą korzystać z całego szeregu usług objętych pomocą gwarancyjną, a po upływie tego czasu z serwisu części zamiennych."
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 23mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1680 lm |
| WAGA NETTO | 2.33kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 3.03kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 24W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66 |
| RODZINA LAMP | CUBO |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 600-900mm |
