LAMPA WISZĄCA CUADRA 3X5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzy minimalistyczne oprawy z serii Cuadra w formie kwadratów wykonano z akrylu i metalu. Chromowane wykończenie sprawia, że lampa będzie się doskonale uzupełniać z elementami wykończenia w podobnie metalicznych odcieniach.
Produkty marki MiLAGRO objęte 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Dodatkowo po upływie okresu gwarancyjnego istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
Dane techniczne
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1050 lm |
| MOC | 15W |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 602 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| LICZBA RAMION | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 2.10 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WAGA BRUTTO | 2.40 kg |
