LAMPA WISZĄCA CRAFT GOLD 46W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 450mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78181 |
| MOC | 46W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 49 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | CRAFT |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 11mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22, 22/23 |
| WAGA NETTO | 1.54kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| WAGA BRUTTO | 2.58kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2760lm |
