LAMPA WISZĄCA COSTA 3x12W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa jest objęta 24-miesięczną gwarancją.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 760 mm |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 220 mm |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2520 lm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| MATERIAŁ | METAL |
| MOC | 36W |
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
