LAMPA WISZĄCA COSMO 12W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa Cosmo charakteryzuje się prostym, ale jednocześnie oryginalnym designem. Łączy w sobie uniwersalne kolory, dzięki czemu nie będzie problemu z dopasowaniem jej do różnego rodzaju wnętrz. Ponadto, lampa może być doskonałym uzupełnieniem aranżacji, w której wykorzystano pozostałe lampy z kolekcji Cosmo.
Produkty marki MiLAGRO objęte 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Dodatkowo po upływie okresu gwarancyjnego istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 840lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.64kg |
| WAGA NETTO | 0.99kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 1.36kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 12mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 1 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| RODZINA LAMP | COSMO |
| MOC | 12W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
