LAMPA WISZĄCA COMO 3XE27 LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa COMO 573 to nowoczesne urządzenie zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu. Współczesna stylistyka i geometryczne kształty sprawią, że model ten będzie doskonale współgrał z pomieszczeniami urządzonymi w industrialnym, nowoczesnym stylu.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 650 mm |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GWINT | E27 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MARKA | Milagro |
| MOC | 3xE27 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
