LAMPA WISZĄCA CIRCOLO 7W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna, a przy tym unikalna stylistyka lampy Circolo ML264 sprawia, że będzie ona stylowym dopełnieniem niemal każdego wnętrza. Ciekawa i atrakcyjna dla oka forma - chromowane pierścienie przypominające elegancką biżuterię, pozwoli stworzyć wraz z pozostałymi lampami z kolekcji Circolo, spójną aranżację o indywidualnym charakterze.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.6 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000, 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| MOC | 7W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 490 lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + CHROM |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| WAGA NETTO | 0.4 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 1 |
