LAMPA WISZĄCA CIRCOLO 29W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000, 1szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2030 lm |
| MOC | 29W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + CHROM |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 350 mm |
| MARKA | Milagro |
| LICZBA RAMION | 4 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 350 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 1.8 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 2.00 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
