LAMPA WISZACA CASCATA COPPER 54W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cascata to lampy łączące w sobie elementy klasyczne oraz nowoczesne. Wyróżnia je tradycyjny kształt oraz klosz wykonany z dziesiątek metalowych zwisających łańcuszków. Do tego uniwersalna kolorystyka: czerwona, brązowa lub grafitowa. Wszystko to sprawia, że oświetlenie z kolekcji Cascata pasuje niemal do wszystkich wnętrz.
Producent udziela na lampy 24-miesięcznej gwarancji.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29.5cm |
| RODZINA LAMP | CASCATA |
| WAGA NETTO | 5.83kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 76cm |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA BRUTTO | 6.63kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-900 mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19cm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1350lm |
| MOC | 54W LED |
| MATERIAŁ | METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 750 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
