LAMPA WISZĄCA CARBON 3X5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca CARBON 183 to idealne rozwiązanie do salonów urządzonych w nowoczesnym stylu. Będzie pasowała do pomieszczeń, w których dominują żywe i ciemne barwy. Model ten jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta."
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.91kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.97kg |
| WAGA BRUTTO | 1.83kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 280mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78305 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| MOC | 15W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42.5 |
| RODZINA LAMP | CARBON |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 35mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1050lm |
