LAMPA WISZĄCA CARBON 1X5W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Minimalistyczna. Nowoczesna. Oryginalna. Tak w skrócie można określić cechy modelu CARBON 182. Wisząca lampa może oświetlać niewielkie pomieszczenia, jednak nada się również do większych przestrzeni, jeśli zestawimy ją w kilka elementów z tego zestawu.
Lampa wisząca CARBON 182 została objęta 2-letnią gwarancją producenta."
Dane techniczne
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.2 kg |
| WAGA NETTO | 0.48 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 0.8 kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 280mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78305 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| RODZINA LAMP | CARBON |
| MOC | 5W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 400-1000 mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 350lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 35mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
